BOOT BANANAS batų priežiūros priemonė

BOOT BANANAS naudojama kaip natūrali nemalonius kvapus šalinanti ir batuose dėl prakaitavimo besikaupiančią drėgmę sugerianti priemonė. Ji tinka įvairių tipų tiek sintetinių medžiagų, tiek natūralios odos batams. Priemonę ypač rekomenduojama  naudoti sportuojantiems, aktyviai avalynę dėvintiems bei nepatogumų dėl gausiai prakaituojančių pėdų turintiems žmonėms. 


Pasportavę arba nusiavę visą dieną avėtą avalynę į kiekvieną iš batų įdėkite po vieną BOOOT BANANAS priemonę ir palikite nakčiai. Po nakties išimkite priemones, padėkite jas į sausą ir šviesią vietą bei leiskite kambario temperatūroje natūraliai išdžiūti. Naudodami priemonę nedėkite avalynės į batų dėžes ar plastikinius maišus. 


  • Sudėtis: drėgmę absorbuojanti bambuko medžio anglis, natrio bikarbonatas, ceolitas bei natūralūs kvapikliai: levandos, citrinos, pačiolio ir arbatmedžio aliejai. BOOT BANANAS apvalkalai yra pagaminti iš 100% medvilnės.
  • Po ilgo ir aktyvaus priemonės naudojimo jos apvalkalas gali patamsėti. Tai yra natūralus procesas, tad dėl jo baimintis nereikėtų.
  • Priemonės neskalbkite, nes išskalbus ji praras savo savybes.
  • BOOT BANANAS batų priežiūros priemonė po aktyvaus šešių mėnesių naudojimo praranda savo absorbuojančias bei antibakterines savybes, todėl norint sulaukti pirminio efekto priemones reiktų pakeisti naujomis.
20.00€